poli-glas

Jesteśmy jedną z niewielu firm w naszym kraju, które mogą przygotować szkło na własne potrzeby montażowe. Jest to możliwe dzięki temu, że Poli-Glas posiada własny zakład produkcyjny. Zapewniając w ten sposób kompleksową obsługę klientów.

Świadczymy usługi związane z szeroko pojętą tematyką szkła budowlanego. Zajmujemy się obróbką szkła płaskiego, a także wykonaniem oraz montażem bezramowych konstrukcji szklanych.

SZKŁO PŁASKIE

Dostarczamy szkło do wielu wiodących firm z branży szklarskiej, oferując przy tym usługi z zakresu ręcznej oraz mechanicznej obróbki szkła.

 

KONSTRUKCJE SZKLANE

W Poli-Glas oferujemy doradztwo techniczne, pomoc na etapie projektowania, a także dobór odpowiednich materiałów. Działamy na terenie całego kraju, a także za granicą, współpracując z architektami, projektantami wnętrz, firmami budowlanymi oraz indywidualnymi inwestorami, ale pozostajemy otwarci na nowe kontakty.

Posiadamy bardzo bogatą ofertę, w której znajdą Państwo m.in.: kabiny prysznicowe szklane, witryny sklepowe, zabudowy szklane, podłogi i blaty, balustrady szklane, okładziny ścienne, półki, lustra na wymiar, drzwi szklane przesuwne oraz uchylne, ścianki działowe szklane, a także inne niestandardowe produkty.

 

Naszym głównym celem jest pełna satysfakcja Klienta.

Oferujemy kompleksową obsługę, zaczynając od pomocy przy projektowaniu, na doborze materiałów technicznych kończąc.

Zobacz ofertę → zadaj nam pytanie → zobacz realizacje →


Siedziba firmy

ul. Sokratesa 15; 01-909 Warszawa

godziny otwarcia

pon. - pt. 7.00 - 15.00